PR-Bureau in München & Hamburg

Door eigenaar beheerd / flexibel, creatief en duurzaam / breed consulting expertise / sparringpartner op ooghoogte/ één van de top 100 PR-bureaus in Duitsland en in de top 10 PR-bureaus tourisme Duitstalig / gespecialiseerd in individuele hotels, hotelgroepen, bestemmingen en toeristische organisaties / 20 collega’s in München en 1 in Hamburg / excellent medianetwerk en connecties binnen de branche / full service agency / hand in hand met pers- en marketingafdelingen van onze klanten/ event management en media events / lid van DPRG, VDRJ en Family Charity Resort.

 

We zijn detailgericht, gepassioneerd, zelfverzekerd en echte teamspelers.
We houden van wat we doen.

 

U kunt ons ervaren team bereiken via: senior@strombergerpr.de

<a href="mailto:stromberger@strombergerpr.de">stromberger@strombergerpr.de</a>
Carmen Stromberger
<a href="mailto:struckvonwins@strombergerpr.de">struckvonwins@strombergerpr.de</a>
Michaela Struck von Wins
<a href="mailto:ruhland@strombergerpr.de">ruhland@strombergerpr.de</a>
Bettina Ruhland
Branchoffice Hamburg<br><a href="mailto:becker@strombergerpr.de">becker@strombergerpr.de</a>
Sonia Becker
<a href="mailto:meisersick@strombergerpr.de">meisersick@strombergerpr.de</a>
Melanie Meisersick
<a href="mailto:stocker@strombergerpr.de">stocker@strombergerpr.de</a>
Karin Stocker
<a href="mailto:rokossa@strombergerpr.de">rokossa@strombergerpr.de</a>
Alexandra Rokossa
<a href="mailto:Hiltrop@strombergerpr.de">Hiltrop@strombergerpr.de</a>
Ben Hiltrop
<a href="mailto:Ruehmann@strombergerpr.de">Ruehmann@strombergerpr.de</a>
Tanja Rühmann
<a href="mailto:schoenborn@strombergerpr.de">schoenborn@strombergerpr.de</a>
Franziska Schönborn
<a href="mailto:uhl@strombergerpr.de">uhl@strombergerpr.de</a>
Nina Uhl
<a href="mailto:kraft@strombergerpr.de">kraft@strombergerpr.de</a>
Victoria Kraft
<br/>
Emmi
<a href="mailto:Panic@strombergerpr.de">Panic@strombergerpr.de</a>
Vanesa Panic
Benelux Market<br><a href="mailto:hill-bolscher@strombergerpr.de">hill-bolscher@strombergerpr.de</a>
Lotte Hill-Bolscher
<br/>
Jackie
<a href="mailto:Kolomiiets@strombergerpr.de">Kolomiiets@strombergerpr.de</a>
Iryna Kolomiiets
<a href="mailto:Assistenz2@strombergerpr.de">Assistenz2@strombergerpr.de</a>
Thayalini Sivalogananthan
<a href="mailto:hartung@strombergerpr.de">hartung@strombergerpr.de</a>
Jane Hartung
<a href="mailto:schmidt@strombergerpr.de">schmidt@strombergerpr.de</a>
Sophia Schmidt
<a href="mailto:schreiber@strombergerpr.de">schreiber@strombergerpr.de</a>
Dorina Schreiber
<a href="mailto:ploeger@strombergerpr.de">ploeger@strombergerpr.de</a>
Julia Plöger
<a href="mailto:Hofbauer@strombergerpr.de">Hofbauer@strombergerpr.de</a>
Laura Hofbauer
<a href="mailto:Schaefer@strombergerpr.de">Schaefer@strombergerpr.de</a>
Vivian Schäfer
<a href="mailto:Frerichs@strombergerpr.de">Frerichs@strombergerpr.de</a>
Marisa Frerichs
<a href="mailto:Mueller@strombergerpr.de">Mueller@strombergerpr.de</a>
Luisa Müller
<a href="mailto:forck@strombergerpr.de">forck@strombergerpr.de</a>
Vera Forck
We Care

We.Care! – Kan toeristische PR duurzaam zijn?

Maatregelen en initiatieven van STROMBERGER PR

Onderscheiding als klimaatpositief bedrijf sinds 2020. Drievoudige compensatie van alle kooldioxide-uitstoot van het agentschap door te investeren in projecten in opkomende en ontwikkelingslanden in samenwerking met Fokus Zukunft GmbH & Co. KG

Eigen bijenvolk in samenwerking met Beefuture

Gebruik van groene stroom via Green Planet Energy

Trein in plaats van het vliegtuig voor korte reizen

Bewust gebruik van kantoorartikelen

 

 

Inspirations

Inspirations by STROMBERGER PR

Ons tijdschrift 2024

Ontdek meer over onze klanten, droom je een weg door de wereld van reizen dichtbij en ver weg en laat je inspireren door verhalen, interviews, portretten, recepten en veel foto's.

Blader door het tijdschrift